flex-xxl-cerna_dite_predeleni_mistnosti_800
flex-xxl-bila_800
flex-xxl-bila_casti_800
flex-xxl-bila_dite_800
flex-xxl-bila_nastenne_listy_800
flex-xxl-cerna_800
flex-xxl-cerna_casti_800
flex-xxl-cerna_dite_krb_800
flex-xxl-cerna_ohradka_800

Zábrana OLAF XXL

Sháníte zábranu nadměrné velikosti, kterou lze přestavět na dětskou ohrádku? Prostorová zábrana BabyDan Olaf XXL vás o své vhodnosti přesvědčí díky své bezpečnosti a flexibilitě. Tuto zábranu lze individuálně nastavit v rozmezí od 90 do 350 cm. Tak bude děťátko v kuchyni i v domácnostech s krby a schody spolehlivě chráněno.


Popis produktu

Potřebujete něco víc, než jen běžnou zábranu do dveří, aby byl Váš domov bezpečný? Pak je pro Vás prostorová, kovová zábrana BabyDan OLAF XXL 90 - 350 cm to správné řešení. Díky maximálnému možnému nastavení až 350 cm, které může být ještě prodlouženo pomocí přidání prodlužovacích modulů, lze rozdělit prostor místnosti na dvě části: na bezpečnou část na hraní a na část, kde si děťátko může hrát jen pod dohledem.
 
Otevřené kuchyně, prostorné schody, krb v obývacím pokoji či jídelně - z mnoha důvodů se do některých domácností klasická zábrana nehodí. Aby bylo děťátko chráněno před horkou plotnou, experimenty s krbem či lození po schodech, je třeba pořídit do těchto nebezpečných prostor zabezpečení. Do nich můžete použít prostorovou, kovovou zábranu BabyDan OLAF XXL, jelikož tuto zábranu lze flexibilně prodloužit do požadované délky. Díky nástěnným armaturám, které jsou součástí dodávky, můžete prostorovou kovovou zábranu BabyDan OLAF XXL navíc obzvlášť bezpečně připevnit. A pro maximální možnou flexibilitu je tato prostorová zábrana vybavena také dvířky.
 
Navíc lze prostorovou kovovou zábranu BabyDan OLAF XXL přestavět na ohrádku pro štěňata. Při dokoupení matračky ji lze používat i jako klasickou dětskou ohrádku. Tak můžete zařídit svému děťátku bezpečný prostor na hraní a pobíhání.
 
Bezpečnost je u prostorové kovové zábrany BabyDan OLAF XXL vysoce ceněna: OLAF XXL odpovídá nejnovější normě EU - normě EN 1930:2011 a je vyrobena v Dánsku.
 
Speciální vlastnosti produktu:
  • Prostorová zábrana
  • Více účelně využitelný výrobek: ohrádka pro štěňata, ohrádka kolem krbu, dělič místnosti
  • Od 90 do 350 cm
  • Součástí dodávky jsou: 4 moduly, dvířka, součástky
  • Bezpečnostní norma: EU-norma, EN 1930:2011
  • Vyrobena v Dánsku
  • Lze dokoupit: matračku do dětské ohrádky

 

Dodatečné informace: 
Název: prostorová kovová zábrana BabyDan Flex XXL 90 - 350 cm 
Typ výrobku: prostorová zábrana
Hmotnost: 14,3 kg
Rozměry: délka 90 - 350 cm x výška 71 cm x hloubka 3,5 cm
Materiál: kov
Vlastnosti: sklopná
Věk: vhodná od narození do 2 let nebo do 15 kg

 Líbí se Vám? K nákupu stačí jen klik...

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá