Zabezpečí větší otvory nebo schodiště
Zabezpečí větší otvory nebo schodiště
Stěnové kování se systémem clip off pro snadne nasazení nebo sejmutí zábrany.
Dodává se také v černé barvě

OLAF M

Prostorová zábrana Flex M se hodí k zajištění větších otvorů, schodišť, nebo předmětů umístěných v rohu.


Popis produktu

Zabezpečí 90 – 140 cm. Snadno ji prodloužíte libovolným počtem prodloužení v rozměrech 33 cm nebo 72 cm. Prodloužení se kupují samostatně. Spojovací klouby jsou flexibilní, proto mohou být všechny díly použity mnoha různými způsoby. Tímže se otevírají jen dvířka, oboustranně a jen jednou rukou, zajišťuje více místa a jednodušší průchod.

POZNÁMKA: V balení najdete nástěnné armatury, které mají být namontovány na stěnu nebo rám dveří. Musí se použít vždy, když je zábrana využívána! Připevňují se velmi snadno. Systém Clip-off: zábrana se může ze stěnového kování snadno odejmou a uložit, pokud ji nepotřebujete nebo naopak nasadit, jakmile se začne topit, atd. Balení obsahuje: 1 x modul dveře (72 cm), 2 x malý modul (33 cm), 2ks nástěnné armatury.

Parametry, normy, technické údaje: Odpovídá chemickému testu EN 71–3. Čistá hmotnost 6,9 kg Výška zábrany 71 cm. Pro minimální otvor 90 cm. Pro maximální otvor 140 cm. Vyrobeno z kovu. Barva černá nebo bílá. Vyhovuje nové normě EN 1930:2011. Made in Denmark.

Hodí se Vám? Pro rychlý nákup stačí jen klik...

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá