Zabezpečí kamna či krby umístěné v rohu, také v černé, k kamnum praktičtější barvě.
Zabezpečí kamna či krby umístěné v rohu, také v černé, k kamnum praktičtější barvě.
56224-configure-l-white-in-front-of-hearth
Stěnové kování se systémem clip off pro snadne nasazení nebo sejmutí zábrany.

Zábrana OLAF L

Prostorová zábrana OLAF L se hodí k zajištění větších otvorů, schodišť, v rohu umístěných krbů nebo kamen.


Popis produktu

Zabezpečí 90 – 223 cm. Snadno ji prodloužíte libovolným počtem prodloužení v rozměrech 33 cm nebo 72 cm. Prodloužení se kupují samostatně. Spojovací klouby jsou flexibilní, proto mohou být všechny díly použity mnoha různými způsoby. Tímže se otevírají jen dvířka, oboustranně a jen jednou rukou, zajišťuje více místa a jednodušší průchod.

POZNÁMKA: V balení najdete nástěnné armatury, které mají být namontovány na stěnu nebo rám dveří. Musí se použít vždy, když je zábrana využívána! Připevňují se velmi snadno. Systém Clip-off: zábrana se může ze stěnového kování snadno odejmou a uložit, pokud ji nepotřebujete nebo naopak nasadit, jakmile se začne topit, atd. Balení obsahuje: 1 x modul dveře (72 cm), 2 x modul (72 cm), 2ks nástěnné armatury.

Parametry, normy, technické údaje: Odpovídá chemickému testu EN 71–3. Čistá hmotnost 9,41 kg Výška zábrany 71 cm. Pro minimální otvor 90 cm. Pro maximální otvor 223 cm. Minimální vzdálenost od zdroje tepla 70 cm. Vyrobeno z kovu. Barva černá nebo bílá. Vyhovuje nové normě EN 1930:2011. Made in Denmark. Další informace na FAQ.

Hodí se Vám? Pro rychlý nákup stačí jen klik...

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá