Flex XL

Prostorová zábrana Flex XL je mimořádně přizpůsobivá. Je ideální ke krbu, do širokých a nepravidelných dveří a schodišť nebo jako prvek pro rozdělení pokoje.


Popis produktu

Zabezpečí 90 – 270 cm. Snadno ji prodloužíte libovolným počtem prodloužení v rozměrech 33 cm nebo 72 cm. Prodloužení se kupují samostatně. Spojovací klouby jsou flexibilní, proto mohou být všechny díly použity mnoha různými způsoby. Tímže se otevírají jen dvířka, oboustranně a jen jednou rukou, zajišťuje více místa a jednodušší průchod.

POZNÁMKA: V balení najdete nástěnné armatury, které mají být namontovány na stěnu nebo rám dveří. Musí se použít vždy, když je zábrana využívána! Připevňují se velmi snadno. Systém Clip-off: zábrana se může ze stěnového kování snadno odejmou a uložit, pokud ji nepotřebujete nebo naopak nasadit, jakmile se začne topit, atd. Minimální vzdálenost od zdroje tepla 70 cm. Balení obsahuje: 1 x modul dveře (72 cm) 2 x velký modul (72 cm) 2 x malý modul (33 cm) 2ks nástěnné armatury

Parametry, normy, technické údaje: Odpovídá chemickému testu EN 71–3. Čistá hmotnost 11,6 kg Výška zábrany 71 cm. Pro minimální otvor 90 cm. Pro maximální otvor 270 cm. Vyrobeno z kovu. Barva černá nebo bílá. Vyhovuje nové normě EN 1930:2011. Made in Denmark. Další informace na FAQ.

Hodí se Vám? Pro rychlý nákup stačí jen klik...

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá