Často se setkáváme s interiéry, které jsou krásně architektonicky řešeny, ale z hlediska bezpečnosti dítěte potřebují doplnit zařízení a prvky chránicí před zbytečnými boulemi a pláčem. Někdy není do těchto prostor možné použít standartní zábrany či ohrádky. Pro tyto případy nabízíme rodičům možnost objednání návrhu řešení, kdy využijeme naši dílnu i zkušenosti z dřívějších realizací. 

Kdy se rozhodnout pro individuální návrh?
V interiéru se nachází atypické schodiště, např. vyrobené ze skla, má skleněné zábradlí, má zábradlí z lanek, nemá jednu nebo obě boční stěny. Část interiéru je tvořena galerií se zábradlím tvořeným horizontálními tyčemi, lanky, vertikálními tyčemi přičemž mezera mezi nimi je větší než 6,5cm. V interiéru je umístěn silný zdroj tepla s povrchovou teplotou vyšší než 45°C, např. krb, kamna, trouba, pec, otevřené ohniště a podobně. Dalším rizikovým prvkem jsou rozdílné výšky, kdy rozdíl 40 cm je pro roční dítě teměř stejný jako 1 m pro dospělého. Máte v interiéru vzácnou vázu, sochu nebo jinou věc, kterou by dítě mohlo poškodit.

Jak potom postupovat?
Místa, která chcete zabezpečit vyfotografujte, nejlépe ze dvou, pokud to interiér dovoluje i z více směrů. Přiložte tyto fotografie k mailu, který pošlete na adresu fiedlerova(@)fiedler.eu . Dále nám tam uveďte všechno co se Vám zdá být pro zabezpečení důležité, včetně rozměrů míst, kde budou zábrany instalovány. Do mailu nám na sebe napište kontakt, včetně telefonického, abychom s Vámi mohli poslané informace dopřesnit a doplnit.

Podle poslaných informací zhodnotíme, jestli je potřeba individuální řešení, nebo je možné využít standartní prvky. V případě nutnosti individuálního řešení, Vám zašleme fakturu, kryjící náklady na návrh. Po jeji úhradě vypracujeme návrh a nabídku.

Thank you for rating this article.
×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá