Při výstavbě nových domů nebo bytů musí projektant nebo architekt ve svých návrzích zhmotnit mnohá, často protichůdná přání. Není divu, že se proto na bezpečnost dětí občas zapomene. Ani stavební normy se bezpečností nejmenších nezabývají. Mohou tak být vyprojektována místa, kde je pravděpodobnost úrazu dětí vysoká.

Osvícení rodiče je sami následně řeší a snaží se úrazům a zraněním předcházet. Rozměry a konstrukční řešení stavby jim však často situaci neulehčují a pak jsou nezbytná atypická řešení. Naše firma se jimi zabývá již mnoho let a mohli bychom se pochlubit mnohými unikátními návrhy. I Vám, pokud to potřebujete, jsme připraveni pomoci vytvořit bezpečný domov.

Co Vám můžeme nabídnout? Komplexní audit bezpečnosti. Náš pracovník navštíví zabezpečovaný objekt a doporučí opatření pro zvýšení bezpečnosti. V případě zájmu Vám vypracujeme nabídku na dodání všech potřebných prvků a následně ji můžeme i realizovat. Nabízíme také konzultace na dálku, avšak tam jsme schopni posoudit jen to co nám na fotografiich ukážete a případná riziková místa tak mohou zůstat nezabezpečená. V následujících článcích, které průběžně doplňujeme, ukazujeme, na co se zaměřit. Kontaktní informace naleznete v sekci kontakt. Tuto službu si můžete nově objednat i přes internet. Stačí jen kliknout...

Thank you for rating this article.
×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá